menu

DOPRAVA NA AZORÁCH

Jak se na Azory dostat?

Na Azory se dostanete pohodlně s leteckou společností TAP AIR PORTUGAL, která létá přes Lisabon. Z Lisabonu je možné letět na ostrovy Sao Miguel, Terceira, Pico a Faial.

Nocleh v Lisabonu

skvělá příležitost, jak poznat toto krásné město

Jelikož většina letů na sebe navzájem nenavazuje, je nutné přenocovat v Lisabonu při cestě na Azory, někdy i při cestě zpět, záleží na aktuálním letovém řádu. Pro přenocování v Lisabonu můžete využít tranzitní hotel 5 minut od letiště nebo můžete využít tohoto noclehu a užít si krásný pobyt také v Lisabonu, krásné metropoli na hranici tří kontinentů.

Jakožto specialisté na Portugalsko Vám samozřejmě poradíme ty nejlepší hotely a tipy, co v Lisabonu dělat a vidět během Vaší zastávky. Noclehy můžete mít i dva nebo tři, dle Vašeho přání. Pro zpracování zájezdu na míru prosím kontaktujte naše cestovní poradce na e-mailu:info@snailtravel.cz nebo na telefonu: 602/552624

Doprava mezi ostrovy

Mezi ostrovy díky velké vzdálenosti a nestálému počasí nefunguje pravidelná lodní doprava. Z tohoto důvodu vznikla místní letecká společnost SATA INTERNATIONAL, která disponuje velkým letovým parkem s menšími letadly, které létají mezi ostrovy a zároveň v současné době již má i několik větších letadel, které létají mezi Azory a Lisabonem a v poslední době rozšířili již své lety i do Evropy, například do Frankfurtu.

Lety mezi všemi ostrovy nejsou vždy každý den a tak při plánování cesty je vždy nutné podřídit se aktuálním letovým řádům a podle toho pak naplánovat danou kombinaci navštívených ostrovů.

Sata International - přelety  mezi ostrovy

Při plánování Vaší cesty, jak nakombinovat jednotlivé ostrovy, vycházíme z naší 20-ti leté zkušenosti s touto destinací a výborné místní znalosti. Mezi některými ostrovy se dá díky blízké vzdálenosti dopravit lodí a tím se hodně ušetří. Pro více informací kontaktujte naše cestovní poradce na e-mailu: info@snailtravel.cz nebo ne telefonu: 602/552624

VYHLEDÁVÁNÍ LETENEK