menu

NABÍDKA ZÁJEZDŮ aneb VAŠE DOVOLENÁ

Pokud máte zájem strávit Vaší dovolenou na těchto krásných ostrovech, máte několik různých možností dle Vašich preferencí a Vašeho zaměření:

klasický pobyt v hotelu s transfery


tyto klasické pobyty zahrnují ubytování  kdekoliv na Azorských ostrovech vždy v jednom hotelu včetně privátního transferu z letiště do hotelu a zpět. Tento pobyt je pak možné doplnit půjčením automobilu na pár dní a nakombinovat tedy pobyt a relaxaci u moře s poznáváním. 

fly and drive - okruh pro nezávislé cestovatele - 1 ostrov


tyto pobyty jsou vždy včetně pronájmu automobilu již na letišti a nabízíme je převážně pro všechny, co si chtějí daný ostrov celý procestovat podle vlastního gusta a nechtějí být na ničem závislí. Vzhledem k tomu, že všechny Azorské ostrovy jsou poměrně malé, nevyplatí se během Vašeho putování měnit ubytování, neboť všude pohodlně dojedete v rámci jednoho dne.

fly and drive - pobyt pro nezávislé cestovatele - kombinace více ostrovů


pokud chcete Azorské ostrovy procestovat nezávisle a sami, nabízíme jedinečný program fly and drive, kdy máte již dopředu daný program Vaší cesty, převezmete si auto na letišti a jedete si po vlastní ose s tím, že každý večer víte, kam máte dojet, kde máte zajištěné ubytování, kdy máte přelet či trajekt na další ostrov, atd....  V nabídce máme několik standardních osvědčených programů pro Vaší inspiraci, v případě, že chcete naplánovat Váš itinerář odlišně od našeho standardního, vypracujeme Vám program Vaší cesty přímo na míru dle Vašich požadavků.

FLY & DRIVE - KOMBINACE 3 OSTROVŮ

FLY & DRIVE - KOMBINACE 4 OSTROVŮ

FLY & DRIVE - KOMBINACE 5 OSTROVŮ

Kompletní nabídku zájezdů a pobytů na AZORSKÉ OSTROVY najdete ZDE