menu

AZORY - FLY & DRIVE - 4 OSTROVY

od 41 790,- Kč
Azory
Poznávací okruhy ~
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

SAO MIGUEL & TERCEIRA & FAIAL & PICO

Individuální kombinovaný zájezd po 4 ostrovech se zajištěním letenek, trajektů mezi ostrovy, pronájmu automobilu s řidičem na každém ostrově a ubytování se snídaní.
Program se může změnit v závislosti na počasí dle předchozího upozornění.

1.DEN

SAO MIGUEL
Odlet z Prahy na ostrov Sao Miguel. Po příletu do Ponta Delgady uvítání zástupcem našeho zahraničního partnera.

Nocleh v hotelu VILA NOVA 3*

2.DEN

SAO MIQUEL
Po snídani vás vyzvedne řidič v hotelu a pojedete na polodenní výlet do Cete Cidades, místa opředeného spoustou legend a mýtů. Cestou krátká zastávka na vyhlídce Vista del Rei. Při zpáteční cestě navštívíte ananasové plantáže.
Volné odpoledne.

Nocleh v hotelu VILA NOVA 3*

3.DEN

SAO MIQUEL
Po snídani vyrazíte s řidičem po jižní straně na celodenní výlet do Furnasu. Cestou se zastavíte v městečku Vila Franca do Campo, které bylo prvním hlavním městem ostrova. Podél jezer dorazíte do údolí Furnas, kde navštívíte botanickou zahradu a zbude zde i čas na vykoupání v přírodních bazénech, kde vyvěrají minerální prameny s horkou a studenou vodou.
Oběd s tradičním "cozido" v ceně.
Cesta zpět do Ponta Delgady po severním pobřeží s návštěvou čajové plantáže a krátkou zastávkou na vyhlídce Santa Iria.

Nocleh v hotelu VILA NOVA 3*

4.DEN

SAO MIQUEL
volný den

Nocleh v hotelu VILA NOVA 3*

5.DEN

SAO MIQUEL / TERCEIRA
Po snídani, transfer na letiště a přelet na ostrov Terceira. Ubytování v hotelu AZORIS ANGRA GARDEN 3*

6.DEN

TERCEIRA
Po snídani celodenní okruh po ostrově, to nejlepší z jeho nabídky i místa,která nejsou tak známá, ale s úžasnou krajinou. Např. střed ostrova, Biscoitos, vinice, přírodní bazény, Raminho, Serreta, Algar do Carvão a vyhlídku Serra do Cume. Prozkoumáte kulturu a historii ostrova Terceira, splynete s přírodou a vychutnáte si tradiční oběd v malé místní restauraci.
Pomalý celodenní výlet se spoustou nevšedních zážitků.

Nocleh v hotelu AZORIS ANGRA GARDEN 3*

7.DEN

TERCEIRA / FAIAL
Po snídani transfer na letiště a přelet na ostrov Faial. Ubytování v hotelu AZORIS FAIAL GARDEN 4* .

8.DEN

FAIAL / PICO / FAIAL
Po snídani transfer do přístavu. 30 minutový transfer lodí na ostrov Pico. Celodenní návštěva ostrova.
Odjezd po horské cestě vedoucí v nadmořské výšce až 1100 m, přes celý ostrov. Zastávka ve vesnici Lajes s návštěvou muzea velryb, uvidíme lávové útvary achorro, v Sao Roque navštívíme starou továrnu na zpracování velryb. Dále do Cais do Pico, zastávka u jezera Capitao. Večer transfer zpět na Faial.

Odjezd z Madaleny po severním pobřeží směrem na Cachorro a Lajido. Dále do S. Roque a navštívíte Whale Factory (stará továrna na zpracování velryb) a přírodní bazény. Budete pokračovat po horské silnici směrem k jezeru Capitão ve výšce 900 m.
Zastavíte se také v Lajes a navštívíte velrybářské muzeum.
Zastávka na oběd (není v ceně). Následně cesta bude pokračovat podél jižního pobřeží s krátkou zastávkou u Mistérios de
São João, pak do São Mateus s návštěvou kostela. Poté směrem na Criação Velha, kde se nacházejí vinice, které jsou od roku 2004 světovým dědictvím UNESCO.
Návrat do přístavu v Madaleně, trajekt zpět na ostrov Faial, transfer do hotelu.

Nocleh v hotelu AZORIS FAIAL GARDEN 4* .

9.DEN

FAIAL
Po snídani odjezd na celodenní prohlídku ostrova.
Zamíříte do vesničky Flamengos,kde navštívíte botanickou zahradu. Poté bude vaše cesta směřovat k přírodní rezervaci Caldeira Faial obklopené modrými hortenziemi. Zastavíte se na vyhlídce Ribeira das Cabras.
Pauza na oběd (není v ceně). Po obědě sestoupíte do Fajã v Praia do Norte a navštívíte vzdělávací vulkanické centrum Capelinhos
Cestou zpět do Horty krátká zastávka ve Varadouro s možností krátké procházky kolem mořského útesu Morro de Castelo Branco.
Den zakončíte na okraji Horty v Monte da Guia, odkud můžete obdivovat jeden z nejkrásnějších výhledů na město a záliv Pim.

Nocleh v hotelu AZORIS FAIAL GARDEN 4* .

10.DEN

FAIAL
volný den

Nocleh v hotelu AZORIS FAIAL GARDEN 4* .

Cena zahrnuje:

* leteckou přepravu Praha – Ponta Delgada - Faial – Praha v nejnižší knihovací třídě * 10x ubytování ve dvoulůžkových pokojích se snídaní dle programu * transfery z/na letiště nebo do/z přístavu dle programu * polodenní výlet do Cete Cidades s anglicky mluvícím průvodcem * celodenní výlet do Furnasu s anglicky mluvícím průvodcem (v ceně vstup do botanické zahrady Terra Nostra, vstup do Monitoring and Research Centre of Furnas, oběd cozido) * celodenní výlet po Faialu s anglicky mluvícím průvodcem (v ceně vstupné do vzdělávacího vulkanického centra Capelinhos - zavřeno v pondělí a ve svátky) * celodenní výlet na Pico s anglicky mluvícím průvodcem (v ceně vstupné do 2 muzeí (muzeum velryb a muzeum zpracování velryb) nebo do 1 muzea a vulkanických jeskyní Gruta das Torres) * celodenní výlet na Terceira s anglicky mluvícím průvodcem (v ceně tradiční oběd, vstup do vulkanických jeskyní Algar do Carvão) * lístky na trajekt Horta-Pico-Horta * vnitrostátní přelet Ponta Delgada-Terceira-Horta

Cena nezahrnuje:

- případný doplatek za vyšší knihovací třídu v letadle, bude-li v době rezervace kalkulovaná třída vyprodaná. - pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu - stravu, která není uvedena v programu - místního průvodce na ostrově Pico


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena