menu

AZORY - FLY & DRIVE - 3 OSTROVY

od 32 690,- Kč
Ostrov Faial
Poznávací okruhy ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

SAO MIGUEL & FAIL & PICO

Individuální kombinovaný zájezd po 3 ostrovech se zajištěním letenek, trajektů mezi ostrovy, pronájmu automobilu s řidičem na každém ostrově a ubytování se snídaní.
Program se může změnit v závislosti na počasí dle předchozího upozornění.

1.DEN

Odlet z Prahy na ostrov Sao Miguel. Po příletu do Ponta Delgady uvítání zástupcem našeho zahraničního partnera.
Ubytování v hotelu VILA NOVA 3*

2.DEN

SAO MIQUEL
Po snídani vás vyzvedne řidič v hotelu a pojedete na polodenní výlet do Cete Cidades, místa opředeného spoustou legend a mýtů. Kaldera (sopečný kráter vzniklý propadnutím stěn sopky) s průměrem cca 5km a hloubkou 400m, v jejíž útrobách se nacházejí dvě jezera, Lagoa Verde a Lagoa Azul, která jsou zvláštní tím, že každé má jinou barvu vody. Jedno je smaragdově zelené a jedno je azurově modré.
Cestou zpět návštěva ananasových plantáží.

Nocleh v hotelu VILA NOVA 3*

3.DEN

SAO MIQUEL
Po snídani vyrazíte s řidičem po jižní straně na celodenní výlet do Furnasu. Cestou se zastavíte v městečku Vila Franca do Campo, které bylo prvním hlavním městem ostrova. Podél jezer dorazíte do údolí Furnas, kde navštívíte botanickou zahradu a zbude zde i čas na vykoupání v přírodních bazénech, kde vyvěrají minerální prameny s horkou a studenou vodou.
Oběd s tradičním "cozido" v ceně.
Cesta zpět do Ponta Delgady po severním pobřeží s návštěvou čajové plantáže a krátkou zastávkou na vyhlídce Santa Iria.

Nocleh v hotelu VILA NOVA 3*

4.DEN

SAO MIQUEL
Snídaně v hotelu. Volný den na prohlídku města.

Nocleh v hotelu VILA NOVA 3*

5.DEN

SAO MIQUEL / FAIAL
Po snídani, transfer na letiště a přelet na ostrov Faial. Ubytování v hotelu AZORIS FAIAL GARDEN 4* .

Volný den.

6.DEN

FAIAL / PICO / FAIAL
Po snídani transfer do přístavu. 30 minutový transfer lodí na ostrov Pico. Celodenní návštěva ostrova.
Odjezd po horské cestě vedoucí v nadmořské výšce až 1100 m, přes celý ostrov. Zastávka ve vesnici Lajes s návštěvou muzea velryb, uvidíme lávové útvary achorro, v Sao Roque navštívíme starou továrnu na zpracování velryb. Dále do Cais do Pico, zastávka u jezera Capitao. Večer transfer zpět na Faial.

Odjezd z Madaleny po severním pobřeží směrem na Cachorro a Lajido. Dále do S. Roque a navštívíte Whale Factory (stará továrna na zpracování velryb) a přírodní bazény. Budete pokračovat po horské silnici směrem k jezeru Capitão ve výšce 900 m.
Zastavíte se také v Lajes a navštívíte velrybářské muzeum.
Zastávka na oběd (není v ceně). Následně cesta bude pokračovat podél jižního pobřeží s krátkou zastávkou u Mistérios de
São João, pak do São Mateus s návštěvou kostela. Poté směrem na Criação Velha, kde se nacházejí vinice, které jsou od roku 2004 světovým dědictvím UNESCO.
Návrat do přístavu v Madaleně, trajekt zpět na ostrov Faial, transfer do hotelu.

Nocleh v hotelu AZORIS FAIAL GARDEN 4* .

7.DEN

FAIAL
Po snídani odjezd na celodenní prohlídku ostrova.
Zamíříte do vesničky Flamengos,kde navštívíte botanickou zahradu. Poté bude vaše cesta směřovat k přírodní rezervaci Caldeira Faial obklopené modrými hortenziemi. Zastavíte se na vyhlídce Ribeira das Cabras.
Pauza na oběd (není v ceně). Po obědě sestoupíte do Fajã v Praia do Norte a navštívíte vzdělávací vulkanické centrum Capelinhos
Cestou zpět do Horty krátká zastávka ve Varadouro s možností krátké procházky kolem mořského útesu Morro de Castelo Branco.
Den zakončíte na okraji Horty v Monte da Guia, odkud můžete obdivovat jeden z nejkrásnějších výhledů na město a záliv Pim.

Nocleh v hotelu AZORIS FAIAL GARDEN 4* .

8.DEN

FAIAL - ODLET
Snídaně v hotelu. V návaznosti na letový řád, transfer na letiště a odlet zpět do Prahy.

Poznámka:

Individuální kombinovaný zájezd po 3 ostrovech se zajištěním letenek, trajektů mezi ostrovy, pronájmu automobilu s řidičem na každém ostrově a ubytování se snídaní.
Program se může změnit v závislosti na počasí dle předchozího upozornění.

Cena zahrnuje:

* 7x ubytování ve dvoulůžkových pokojích se snídaní dle programu * transfery z/na letiště nebo do/z přístavu dle programu * polodenní výlet do Cete Cidades s anglicky mluvícím průvodcem * celodenní výlet do Furnasu s anglicky mluvícím průvodcem (v ceně vstup do botanické zahrady Terra Nostra, vstup do Monitoring and Research Centre of Furnas, oběd cozido) * celodenní výlet na Pico s anglicky mluvícím průvodcem (v ceně vstupné do 2 muzeí (muzeum velryb a muzeum zpracování velryb) nebo do 1 muzea a vulkanických jeskyní Gruta das Torres) * celodenní výlet po Faialu s anglicky mluvícím průvodcem (v ceně vstupné do vzdělávacího vulkanického centra Capelinhos - zavřeno v pondělí a ve svátky) * lístky na trajekt Horta-Pico-Horta * vnitrostátní přelet Ponta Delgada-Horta

Cena nezahrnuje:

- leteckou přepravu Praha – Ponta Delgada - Faial – Praha v nejnižší knihovací třídě - pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu - stravu, která není uvedena v programu - místního průvodce na ostrově Pico


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena