menu

GRAND HOTEL ACORES ATLANTICO *****

od 1 690,- Kč
Ostrov Sao Miguel
Golfový zájezd ~ Letecky
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Grand Hotel Açores Atlântico je jedním z nejvýznamnějších hotelů v Ponta Delgada, který je známý svou vynikající polohou v blízkosti historického centra, naproti přístavu a výjimečným výhledem na Atlantický oceán.
Design interiéru našeho pětihvězdičkového hotelu v Ponta Delgadě je inspirován klasickými liniemi, úzce spjatými se stoletou historií jedné z nejvýznamnějších portugalských lodních společností - Empresa Insulana - a evokuje evropský styl Grand Hotelu, který zaujímá pozici pětihvězdičkového hotelu hlavního azorského města a splňuje všechny standardy kvality a úrovně služeb, které se od hotelu tohoto kalibru očekávají.
Grand Hotel Açores Atlântico je považován za dominantu města São Miguel a vítá vás na své palubě, abyste zažili to nejlepší z třídy a pohodlí.

Vybavení hotelu

K vybavení hotelu patří restaurace, bar, hlídání dětí, sauna, krytý vyhřívaný bazén, business centrum a různé zasedací místnosti s kapacitou až 350 osob.

Vybavení pokoje

Grand Hotel Açores Atlântico nabízí celkem 140 pokojů, z toho 10 apartmánů. Každé z ubytovacích zařízení je velkoryse rozvržené a má elegantní výzdobu inspirovanou společností Empresa Insulana de Navegação. Každé apartmá je pojmenováno podle hlavních lodí společnosti. Moderní vybavení a klasické pohodlí zajistí nezapomenutelný pobyt v tomto hotelu.

Stravování

Navštivte restauraci BALCONY, kde si můžete vychutnat speciality a la carte a nádherný výhled na oceán, nebo ve VAPORE Bar & Lounge, kde si můžete dát lehké jídlo, skvělé drinky a pobavit se.
Ať už si vyberete jakoukoli možnost, restaurace BALCONY a VAPORE Bar & Lounge nabízejí to nejlepší z azorské kuchyně ve špičkové kvalitě.

Sport a zábava

Velký vnitřní vyhřívaný bazén pro dospělé i děti, fitness, sauna, jacuzzi, turecké lázně, masáže, wellness.

 


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena