menu

INTACT FARM

od 690,- Kč
Ostrov Sao Jorge
Pobytový zájezd ~
ObjednatPoptat zájezd na míru

Intact Farm Resort & Bungalows v S. Jorge na Azorských ostrovech je úžasnou kombinací přírodní krajiny a ekologického zemědělství zdejší rodinné farmy.

Na této farmě vysadili vinnou révu, aby obnovili staré a slavné víno Casteletes. Mezi stromy a vinnou révou jsou bungalovy od sebe relativně izolovány a jsou orientovány na jih, abyste si mohli lépe vychutnat výhled na záliv a ostrov Pico.

Nepovažují se za hotel, chtěli zde vytvořit výjimečné ubytování, a tak bungalovy postavili z přírodních a místních materiálů, snaží se být co nejšetrnější k přírodě a jsou hrdí na to, že jejich ekologická stopa je nízká. 
Veranda je ideální pro pozorování ptáků ve dne a hvězd v noci. A díky okolním výhledům na hory a moře je ideální pro nasávání energie přírody nebo cvičení jógy.

Každý bungalov má manželskou postel, rozkládací pohovku, vlastní terasu a koupelnu se sprchou. Proto říkají, že se jejich resort liší od typického hotelu v São Jorge. Jedná se o mini byty, zasazené do azorských hor s úchvatným výhledem.

Pokud hledáte místo, kde se zbavíte stresu, pak je Intact Farm Resort ideální volbou. Využili zde sto let starou farmu, kterou obsadila vegetace, a v každém bungalovu je zohledněna rovnováha mezi hotelem a přírodou.

Resort Intact Farm se nachází 5 minut jízdy od letiště, ale když do něj vstoupíte, budete se cítit jako na samotě, odkud se vám naskytne úchvatný výhled na průliv a ostrov Pico. Je zkrátka ideální pro hosty, kteří chtějí při návštěvě Azorských ostrovů relaxovat a odpočívat.

Chráněni stromy a hustší vegetací zde vybudovali otevřenou kuchyň a gril, které mohou hosté volně využívat a vnímat okolní subtropický les zblízka.


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena