menu

QUINTA DA MAGNOLIA

od 1 390,- Kč
Ostrov Sao Jorge
Pobytový zájezd ~
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Quinta da Magnólia se nachází na ostrově São Jorge ve farnosti Urzelina a byla přestavěna tak, aby si zachovala své starobylé, nápadné rysy vytvořené čedičovými kameny, které pracně tesalo několik generací.
Tato okouzlující jednotka je navržena tak, aby poskytovala vysoce kvalitní služby, které jdou nad rámec, a nabízí deset apartmánů, z nichž některé mají výhled na křišťálově čisté vody Atlantského oceánu, jiné na klidné hory. Budova se vyznačuje velkolepou čedičovou strukturou.

Vybavení hotelu

Využijte pohodlný salonek, kde si můžete číst, povídat si nebo sledovat televizi, ať už sami, nebo s rodinou či přáteli.
Pro hotelové hosty je zajištěno parkování zdarma.

Vybavení pokoje

Několik typů pokojů standardně vybavených jednorázovými pantoflemi a na požádání župany. Postele jsou velká a pokoje mimořádně pohodlné. K dalšímu vybavení patří klimatizace, minibar, Wi-Fi, křeslo ideální k odpočinku a pracovní stůl, ke kterému můžete připojit tablet nebo počítač a v klidu si zkontrolovat e-maily.
Saténové povlečení, povlaky na polštáře a peřiny.
K dispozici jsou tři druhy polštářů.
Froté ručníky s gramáží 600 gm2 poskytují větší pohodlí.
40palcový televizor vám umožní sledovat vaše oblíbené programy.
Každý pokoj je pojmenován a spojen s Fajã, poskytuje jedinečný zážitek, a to nejen svými prostornými plochami a pozoruhodnými příběhy, které jsou v každém z nich obsaženy, ale také díky vznešenému důrazu na detail při výběru prvků a barev výzdoby, což zajišťuje pohodlí a klid.

Stravování

Vychutnejte si kontinentální snídani podávanou buď v pohodlné snídaňové místnosti, nebo venku, kde se můžete najíst a přitom se kochat nádhernou krajinou a dýchat nejčerstvější ranní vzduch.

Sport a zábava

relaxovat můžete ve venkovním bazénu, který jako by se vléval do moře a poskytuje úchvatný výhled na impozantní ostrov Pico.
V hotelu Quinta da Magnólia se soustředí nejen na vaše ubytování, ale také na to, aby vám poskytli co nejlepší zážitky z tohoto nádherného ostrova. Proto pro jejich hosty organizují také výlety za pozorováním velryb a pěší túry po nejlepších stezkách s nejkrásnějšími výhledy.


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena