menu

QUINTA DAS BUGANVILIAS ***

od 1 090,- Kč
Ostrov Faial
Pobytový zájezd ~ Letecky
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Historie Quinta das Buganvílias má svůj původ na počátku 20. století v každodenním životě venkovské rodiny v době, kdy byly farmy téměř soběstačné. K adaptaci na venkovský cestovní ruch došlo v roce 1994 a jejím cílem bylo zachovat základní vzhled budov a identitu usedlosti a zároveň ji vybavit komfortem a funkcemi nezbytnými pro cestovní ruch. Od roku 2012 Quintu spravuje manželský pár, který zůstal věrný místní kultuře a autenticitě. Usedlost o rozloze pěti hektarů vybízí ke klidu a odpočinku, kde se podél klikatých a téměř labyrintových cestiček odhaluje svěžest exotických stromů a chuť tropického ovoce. Potok, který teče v podhůří, se nabízí ve smyslném vodopádu, "skoku", který předchází čedičovému korytu vedoucímu k moři. Hosté se mohou kochat krásou neuvěřitelného množství květin a tichem chráněným korunami stromů, zatímco se toulají kolem "stěn" kamélií s lesklými listy. Quinta das Buganvílias je začleněna do "zahrady" ovocných stromů a ekologického zemědělství.

Vybavení hotelu

Quinta das Buganvilias se skládá z několika budov a hostům je dále k dispozici recepce, bar a místnost k podávání snídaní.

Vybavení pokoje

V Quintě das Buganvilias se celkem nachází 8 klimatizovaných pokojů s koupelnou/WC, telefonem, TV se satelitem a kuchyňským koutem.

Náš názor

Doporučuji všem romantikům, kteří touží po klidu a pohodě a chtějí pozorovat oceán a procházet se překrásnými rozkvetlými zahradami...


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena