menu

SANTA BARBARA ECO-BEACH RESORT ****

od 2 290,- Kč
Ostrov Sao Miguel
Golfový zájezd ~ Letecky
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Začalo to v roce 2015 vášní pro přírodní černé pláže podél malebného severního pobřeží ostrova São Miguel na Azorech: jedinečné, téměř magické zelené pastviny a horské barvy, které kontrastují s azurově modrým oceánem, jsou ideální kulisou pro uklidňující letovisko. Právě zde, s výhledem na velkolepou pláž Santa Barbara, byl otevřen první ekologický resort na Azorech. Přívětivá přírodní pobřežní krajina, elegance našich moderních luxusních prostor a naše odhodlání nabídnout celou škálu zážitků ztělesňují naši vášeň pro umění pohostinnosti, přírodu a především Azory.

SANTA BÁRBARA je součástí skupiny SINGULAR PROPERTIES, kterou vlastní Catarina a João Reisovi, a která zahrnuje vily a apartmány WHITE Exclusive Villas & Suites a La Maison. NSvým hostům nabízejí výběr z 30 vil a studií (14 studií, 7 vil s 1 ložnicí a 9 vil se 2 ložnicemi), které jsou harmonicky rozmístěny nad krásným ppobřežím Santa Bárbara.

Hlavním cílem architektury resortu a výběru materiálů je harmonické začlenění budov do okolní přírody. Architektura budov byla přizpůsobena morfologii terénu, aby se minimalizoval dopad na krajinu a objem budov v prostoru.

Zvolené stavební materiály jsou přírodní a místního/národního původu, jako je dřevo kryptomerie, bambus a korek, což posiluje začlenění budov do přírodního prostředí. Práce prováděly převážně místní firmy.

Tajemství kuchyně spočívá v pozornosti a nasazení, které zde věnují přípravě těch nejlepších produktů z místní farmy, pastvin a nedozírného moře. jejich závazkem je nabídnout vám jedinečný zážitek. Vítejte v restauraci Singular Soul Food Restaurant. Kuchyně, která má vyživovat vaše tělo i duši.  


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena