menu

TALISMAN ****

od 1 090,- Kč
Ostrov Sao Miguel
Pobytový zájezd ~ Letecky
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Okouzlující 4* hotel Talisman s výzdobou ve stylu art deco a rodinnou atmosférou, je umístěný v budově z 19. století s příslušnou hodnotou tradiční architektury Azorských ostrovů. Jeho výsadní poloha v historickém centru Ponta Delgady umožňuje pěší přístup k hlavním službám, jako jsou muzea, Portas da Cidade, Portas do Mar, restaurace, bary, obchody a hlavní turistické atrakce ostrova. V tomto butikovém hotelu s uvolněnou a srdečnou atmosférou vás přátelsky a efektivně přijme tým, jehož cílem je poskytnout svým hostům nezapomenutelný pobyt.

Vybavení hotelu

V hotelu Talisman najdete 24h recepci, restauraci s terasou, business centrum, konferenční místnost, terasu a bar, venkovní bazén a fitness centrum.

Vybavení pokoje

V hotelu Talisman je k dispozici celkem 57 komfortně zařízených pokojů vč.4 suit, které jsou standardně vybaveny klimatizací, rádiem, telefonem s přímou volbou, trezorem, minibarem, kabelovou TV, vysokorychlostním připojením k internetu (za poplatek).

Stravování

Ve dvou velkých jídelnách, baru a na terase s výhledem do vždy rozkvetlé zahrady si můžete vychutnat kompletní a rozmanitou snídani i jídla regionální a mezinárodní kuchyně. Budete ve městě, ale v blízkosti náměstí, stoletých stromů, květin a zahrad.

Sport a zábava

Na hotelové terase s panoramatickým výhledem, odkud je město ještě krásnější, najdete terasu s vyhřívaným bazénem pro jedinečné chvíle v pozdním odpoledni. V hotelu najdete také masáže a posilovnu, abyste neztratili rytmus a byli stále ve formě.


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena