menu

TERRA NOSTRA GARDEN ****

od 2 290,- Kč
Ostrov Sao Miguel
Golfový zájezd ~ Letecky
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Hotel Terra Nostra Garden se nachází v mystickém údolí Furnas (cca 50 km od letiště), přímo v srdci zdejšího Botanického parku. Krásné přírodní scenérie, které z hotelu uvidíte, berou návštěvníkům dech. Hotel Terra Nostra Garden ve Furnasu ukazuje to nejlepší z azorské pohostinnosti již od roku 1935 a od té doby se stal ikonou Azorských ostrovů. Hotel je známý také díky termálnímu bazénu Garden, který je exlibris Azorských ostrovů.

Vybavení hotelu

S úžasnou krajinou koresponduje i interiér hotelu Terra Nostra Garden: vkusně volená dekorace kombinující přírodní prvky se stylem Art Deco. V hotelu je klientům k dispozici restaurace a bar, vnitřní vyhřívaný bazén, tenisový kurt, hrací místnost, koutek pro čtenáře, business centrum, obchod se suvenýry a parkoviště (pro hotelové hosty zdarma). Za poplatek je pak možné využít servis hlídání dětí či službu prádelny. Pro skupinová setkání je v hotelu několik sálů, největší o rozloze 369m².

Vybavení pokoje

V butikovém hotelu Terra Nostra Garden Hotel, který byl navržen pro klidnou dovolenou, jsou pokoje přirozeně velmi pohodlné a relaxační s úchvatným výhledem do zahrady. Hotel jich nabízí celkem 84 (z toho 4 apartmá) s elegantním interiérem inspirovaným stylem Art Deco.

Stravování

Ať už chcete ochutnat vydatný guláš Furnas Cozido nebo se občerstvit jedinečnými pochoutkami z místních surovin, restaurace TN a bar a terasa The Gardener nabízejí to nejlepší z azorské kuchyně ve špičkové kvalitě.

Sport a zábava

Během celého roku mohou hosté hotelu Terra Nostra Garden zdarma využívat nádherný Botanický park k procházkám a relaxaci. Pobyt zde Vám jistě zpříjemní vnitřní vyhřívaný bazén, tenisový kurt, hrací místnost, koutek pro čtenáře a business centrum.

 


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena